Raty 0 procent Saturn na Święta

Raty 0 procent Saturn – Zaszalej z prezentami. Nie musisz płacić dzisiaj! Skorzystaj z możliwości zakupów na raty )% (RSSO 0%) z możliwością odroczenia pierwszej raty.

raty 0 procent saturn święta 2017

 

Uczestnik może skorzystać z Promocyjnej propozycji kredytowej, polegającej na możliwości zawarcia umowy o kredyt na zakup towarów i usług z Santander Consumer Bank S.A. z okresem spłaty od 3 (trzech) do maksymalnie 20 (dwudziestu) rat. Jest to opcja bez odsetek, bez prowizji i wpłaty własnej, z możliwością odroczenia terminu spłaty pierwszej raty na okres od 1 (jednego) do 3 (trzech) miesięcy.

Możliwość skorzystania przez Uczestnika z Promocyjnej propozycji kredytowej uzależniona jest od dokonywanej przez Santander Consumer Bank S.A. oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Uczestnik.

Przykład kredytu ze strony sklepu:

Propozycja kredytu na zakup towarów i usług z przesuniętym terminem płatności pierwszej raty na okres 3 miesięcy obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 14.12.2017 r. do dnia 24.12.2017 r.

Dla kredytu na zakup towarów i usług z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 3 miesięcy oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0 % wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.12.2017 r.

Promocje raty 0 procent SATURN oraz inne rabaty możesz znaleźć na stronie SATURN.PL >>