raty 0 procent emag

Raty 0% w EMAG

Jedną z form płatności w sklepie eMAG (były sklep Agito) są zakupy na raty za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A. Pozwala to kupować na raty bez wychodzenia z domu.

W każdym produkcie znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat i ewentualnej wielkości wpłaty własnej, umożliwi Państwu szybkie ustalenie przybliżonej wartości raty. Szczegółowe informacje na temat zakupów w systemie ratalnym znajdują się na stronie eMAG.pl.

Chwilowo brak nowych promocji

Najczęściej wyszukiwane sklepy:

Sklep NEONET
Sklep MEDIA MARKT
Sklep RTV EURO AGD
rabat0.jpg

Zakupy na Raty

Promocja była ważna do 31.12.2018 r.

Rozłóż zakupy na raty. Sprawdź bieżącą ofertę zakupów na raty na emag.pl

Sprawdź
rabat-raty-0.jpg

Makowe promocje! Rabaty! Raty 0% procent!

Promocja była ważna do 03.05.2017 r.

Majówka - Czas na relaks. Darmowa dostawa na wszystko - Darmowy zwrot - Darmowe raty 10x0%!

Sprawdź
rabat-raty-0.jpg

Szalone Dni! Rabaty do 50%! Raty 0% procent!

Promocja była ważna do 28.04.2017 r.

Totalna Wyprzedaż na eMAG.pl - Damarowa dostawa na wszystko, darmowy zwrot i darmowe raty 0%!

Sprawdź
rabat-raty-0.jpg

Wietrzenie magazynów + Raty 10x0%!

Promocja była ważna do 03.04.2017 r.

Promocja w eMAG.pl - Wietrzenie magazynów + zakupy na RATY 0% + Darmowa dostawa. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Sprawdź

O sklepach EMAG

Firma eMAG powstała w 2001 roku w Rumunii, z ośmioma pracownikami na pokładzie i 122 zamówieniami (produkty IT), dostarczanymi dwoma samochodami osobowymi. W 2002 roku w Polsce została założona jednoosobowa firma Agito.pl, początkowo sprzedająca sprzęt komputerowy i fotograficzny. Już wtedy obie firmy były świadome, że najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej, nawet jednorazowej wizyty klienta na stronie.

Kolejne lata to nie tylko rozwój obsługi sprzedażowej i posprzedażowej. To także intensywne prace nad poszerzaniem oferty, zakresu i zróżnicowania sprzedawanych produktów. W 2005 roku obie firmy można już nazwać prawdziwymi sklepami wielobranżowymi. Dwa lata później Agito przekształciła się w spółkę akcyjną i wynajęła pierwszy zewnętrzny magazyn.

W 2012 roku eMAG i Agito.pl weszły w skład międzynarodowej grupy Naspers, jednego z największych graczy rynku e-commerce na świecie. Inwestycje umożliwiły intensywny wzrost zarówno na rynkach lokalnych, jak i w regionie. eMAG otworzył się na rynek Bułgarski, wdrażając jednocześnie flagowe wydarzenia zakupowe – Szalone Dni, Rewolucję Cenową, Wietrzenie Magazynów oraz Black Friday, które uplasowały firmę jako jeden z najbardziej popularnych sklepów internetowych. W 2013 roku eMAG uruchamia wersję węgierską, wdrażając analogiczny model biznesu, uwzględniający różnice zachowań klientów na poziomie lokalnym. W tym samym okresie Agito.pl przeżywa w Polsce rozkwit. W 2014 roku firma zatrudnia już ponad 200 pracowników.

W 2015 roku grupa Naspers podjęła decyzje o transferze udziałów Agito do eMAG. Dzięki temu pracownicy obu firm zyskali możliwość wymiany doświadczeń zdobytych na czterech rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

27 września 2016 roku następuje oficjalny rebranding marki – polscy klienci e-commerce mogą już w pełni korzystać z oferty sklepu eMAG.pl.

eMAG to nazwa handlowa sklepu internetowego dostępnego w domenie emag.pl, prowadzonego przez spółkę Agito Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa.

Agito - Kontakt:

Siedziba spółki:
Agito Sp. z o.o.
Gdański Business Center, Biurowiec A
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa

Kontakt:
Numer telefonu: 22 335 00 00.
Adres email: sklep@emag.pl
(UWAGA! Pod podanym adresem mieści się biuro Agito Sp. z o.o. Nie ma tu możliwości zakupu czy odbioru zamówionych produktów. Zapraszamy do naszych Punktów Odbioru Osobistego. Ich adresy znajdują się tutaj).

Biuro Obsługi Klienta pracuje:
– od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00,
– w soboty w godzinach 8:00 – 16:00.

Można skontaktować się także za pomocą:
– Formularzy kontaktowych znajdujących staronie sklepu,
– Infolinii pod numerem telefonu 22 335 00 00.Raty 0% procent © 2014-2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone | Raty0procent.pl